Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider

Osiągnięcia sportowe Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk 23 w roku 2013

W roku 2013 ilość zawodników trenujących pływanie pod kątem startów w zawodach pływackich to 115 członków. Na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego uczęszczało 52 uczniów, na zajęcia plastyczne 18 uczniów, na robotykę 12 uczniów, na gimnastykę 38 uczniów, na szachy 10 uczniów. Razem około 130 uczniów z naszej szkoły.

Rok 2013 był bardzo udany pod względem wyników i osiągnięć naszych zawodników i uczniów. Dzieci zajmowały czołowe lokaty w licznych zawodach sportowych w lublinie, jak też na zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Największe sukcesy nasi podopieczni odnosili w plastyce i pływaniu.

 

Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk 23 w ostatnim roku zaczął odgrywać bardzo duża rolę w zawodach pływackich, często kończąc rywalizację medalową w pierwszej trójce klubów w województwie lubelskim.

Zawodnikami którzy regularnie stają na podium i przynoszą chlubę naszemu klubowi są:

Adrianna Rudawska: medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Województwa Lubelskiego w 2013 roku.

Ewa Osiniak: wielokrotna mistrzyni Województwa Lubelskiego w 2013 roku.

Małgorzata Borkowska: wielokrotna mistrzyni Województwa Lubelskiego , zwyciężczyni całej klasyfikacji zawodów „ O Laur Lubelskiego Koziołka”, V zawodniczka Drużynowego Wieloboju Pływackiego w 2013 roku.

Iga Osiniak: mistrzyni i medalistka Mistrzostw Województwa Lubelskiego, III zawodniczka klasyfikacji końcowej w zawodach „ O Laur Lubelskiego Koziołka” w 2013 roku.

Paulina Terlikowska: dwukrotna srebrna medalistka Mistrzostw Województwa Lubelskiego w 2013 roku.

Jakub Wiak: dwukrotnie 5 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży , zwycięzca klasyfikacji końcowej w zawodach „ O Laur Lubelskiego Koziołka” w 2013 roku.

Łukasz Korgul: wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski , wielokrotny mistrz Województwa Lubelskiego w pływaniu w 2013 roku.

Adrian Biaduń: medalista Akademickich Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Województwa Lubelskiego w pływaniu w 2013 roku.

Paweł Hałaczkiewicz: wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Województwa Lubelskiego w 2013 roku.

Oskar Grabek: wielokrotny mistrz Mistrzostw Województwa Lubelskiego, II miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów „ Szuwarek”, III miejsce w całym cyklu zawodów „ O Laur Lubelskiego Koziołka” w 2013 roku.

Nikodem Chołżyński: medalista Mistrzostw Województwa Lubelskiego, III miejsce w całym cyklu zawodów” Szuwarek” w 2013 roku.

Patryk Glinka: III miejsce w całym cyklu zawodów „ O Laur Lubelskiego Koziołka”

Zuzanna Suchorab: III miejsce w całym cyklu zawodów „ O Laur Lubelskiego Koziołka”

W galerii dostępne są już najciekawsze zdjęcia z tego roku. ZAPRASZAMY!!!

Wyniki zawodników UKS Olimpijczyk 23 w zawodach z cyklu „O Laur Lubelskiego Koziołka”

 tabela laur koziolka 2013

logo lublin