Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider

Najlepsi w województwie lubelskim

W ostatni weekend maja, na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach rozegrano Drużynowy Wielobój Pływacki. Zawody te są najważniejszym startem dzieci 10 i 11-letnich w całym roku szkolnym 2013/2014. Impreza odbywa się w całej Polsce, a wyniki przesyłane i zliczane są w jednym miejscu.

Bardzo miło nam poinformować, że w Drużynowym Wieloboju Pływackim w 2014r. w województwie lubelskim zwyciężył, w kategorii 10 lat, Uczniowski Klub Sportowy „ Olimpijczyk 23”, a w 11-latkach zajęliśmy bardzo dobre i wysokie 5 miejsce/ 2 w Lublinie/.

Nasz klub wystawił jedną z największych ekip biorących udział w tych zawodach, wielu zawodników startowało pierwszy raz na tak poważnych zawodach. Wszyscy spisali się wspaniale walcząc i rywalizując z innymi rówieśnikami z całego województwa.

W kategorii na najlepszą zawodniczkę 11-letnią bardzo dobre, bo II-gie miejsce zajęła Iga Osiniak, w tej samej kategorii wśród 10-letnich zawodniczek III miejsce zajęła Małgorzata Gazda, a wśród 10-letnich chłopców, również III miejsce zajął Patryk Glinka. W kategorii na najlepszą zawodniczkę i zawodnika trzeba było uzyskać jak największą ilość punktów wielobojowych w czterech startach indywidualnych. Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl

Wszystkim zawodnikom, trenerom oraz licznie przybyłym rodzicom dziękujemy.

Zarząd UKS

Olimpijczyk 23

logo lublin